Towarzystwo Sportowe w Koniecpolu

Strona główna

Najnowsze aktualności

WIELKANOC 2024

Powiększ zdjęcie Wielkanoc%202024

                                    Zdrowia, sportowego zapału, bogatego stołu, mokrego  śmigusa - dyngusa,  smacznego jajka, niech te święta będą jak bajka. Niech wiosenne kwiaty, obudzą w Was aktywność sportową i chęć poprawy.  Niech Wielkanoc będzie pełna wiary, nadziei i miłości.

             Wishing you a very Happy Easte is filled with plenty of love and happiness, take some time to rest and relax with loved ones.

Ze świątecznym pozdrowieniem:  Zarząd i członkowie Towarzystwa  Sportowego  w Koniecpolu.

26 marca 2024
Czytaj więcej o: WIELKANOC 2024

Podaruj sobie zdrowie...

Powiększ zdjęcie

                     Jesteśmy, tak zaniepokojeni przyszłością, że nie myślimy o teraźniejszości, o sprawach dotyczących naszego zdrowia. Mimo, że w " marcu jak w garncu" pomyślmy o sobie, o najbliższych, o rodzinie, o zdrowiu. Bez aktywności sportowej, nie jest łatwo utrzymać wagę na prawidłowym poziomie. Zróbmy coś dla siebie, dla naszego organizmu. Uporządkujmy plan działania, niech każdy wiosenny dzień, sprawi nam sportową radość, nie wierzmy w cuda, niech nas wewnętrzny kompas prowadzi do celu. Możemy zaczynać od spaceru, a potem wybierzmy taką dyscyplinę, która da nam sportowe szczęście. Sięgajmy po to, co dla nas ważne, sięgajmy po zdrowy tryb życia, sięgajmy po zdrowie. 

Ze  sportowym  pozdrowieniem:  Grażyna  Bugaj

24 marca 2024
Czytaj więcej o: Podaruj sobie zdrowie...

DZIECI TO NASZ SKARB...

Powiększ zdjęcie Fundacja

                                                  Niesienie pomocy czy to finansowej czy tylko w formie wsparcia, przez zaopatrzenie w ważne produkty spożywcze, jest wspaniałą inicjatywą. To daje skrzydła Stowarzyszeniom i Fundacjom, dzieciom uśmiech, że są ważne, że o nich pamiętamy. Wszystkie te instytucje, dbają o dobro i zdrowie swoich podopiecznych. Jako rodzice, chcemy by nasze dzieci były zdrowe, szczęśliwe, mogły się rozwijać, by były  kochane.  Jednak los nie dla wszystkich jest łaskawy. Wspierajmy organizacje pomagające chorym dzieciom, ich szczęście jest też naszym szczęściem.

Ze sportowym pozdrowieniem:  Grażyna  Bugaj  

19 marca 2024
Czytaj więcej o: DZIECI TO NASZ SKARB...

Dzień Kobiet 2024

Powiększ zdjęcie

                                Coroczne  święto obchodzone 8 marca to " Dzień Kobiet". Obchodzone jest w różny sposób, a symbolem tego dnia to tulipan czy inny piękny wiosenny kwiat. Dzień Kobiet, można uczcić na słodku lub na sportowo. My uczciliśmy, zapraszając członkinie z Towarzystwa Sportowego do filharmonii na sztukę " Serca na odwyku".  Adaptacja interesująca, zabawna, dająca do myślenia. Ponieważ kobiety uczestniczą, angażują się w liczne ważne sprawy oraz zadania w naszym kraju i na świecie.  Przejmują obowiązki, które kiedyś były zarezerwowane dla mężczyzn, są nieustępliwe, czułe,  inspirują nas swoją siłą, mądrością i kochają sport, doceńmy ich zaangażowania i wysiłek poprzez upominki, które wspierają ich pasje sportowe i niech będą wyrazem wdzięczności za ich sportową postawę. Dziękujemy sponsorowi za możliwość spędzenia miłego czasu w tym wspaniałym dniu. 

Ze sportowym pozdrowieniem: Grażyna  Bugaj

9 marca 2024
Czytaj więcej o: Dzień Kobiet 2024

Sposób na młodość...

Powiększ zdjęcie

                             Sposób na dłuższą młodość jest bardzo prosty, aktywność sportowa. Zima, a wokół nas biały, puszysty śnieg, to marzenie nas wszystkich uprawiających zimowe sporty ,bo zima ze śniegiem to wspaniała rzecz, ale zima i śnieg nie może być wymówką na lenistwo. Często słyszymy..." brr jak zimno, dzisiaj sobie odpuszczam". To jest wymówka, by nie być aktywnym sportowo na świeżym powietrzu. Każda aktywność fizyczna, w każdej porze roku, wzmacnia nasz organizm. Niech to będzie wycieczka w góry, zjazd na nartach, wykorzystajmy łyżwy, jeżeli mamy w pobliżu lodowisko. Wzmacniamy naszą odporność, dotleniamy się i przedłużamy naszą młodość organizmu czyli spowalniamy  proces starzenia się oraz w przyszłości łagodzimy dolegliwości wieku starszego. Biegajmy, spacerujmy, pływajmy, korzystajmy z roweru, a sport stanie się naszą pasją na długie lata.

Ze sportowym pozdrowieniem: Grażyna  Bugaj

27 lutego 2024
Czytaj więcej o: Sposób na młodość...

Ferie, ferie i po...

Powiększ zdjęcie

                                     Zima jest wspaniała, gdy pada śnieg, świeci słońce i lubimy sporty zimowe. Osoby kochające aktywność fizyczną w okresie zimowym, mniej chorują, nie omija ich dobry humor, ponieważ, znacznie rzadziej mają problemy z utrzymaniem  dobrego nastroju w czasie zimowej szarości za oknem. Jeżeli ktoś z Was, jeszcze nie miał okazji spróbować sił w sportach zimowych, to serdecznie zachęcam. Koniecznie musicie spróbować, przekonacie się, że w bardzo szybkim tempie, odkryjecie w sobie miłość, pasję i zamiłowanie do sportowego, zimowego szaleństwa. 

Ze sportowym pozdrowieniem: Grażyna Bugaj  

15 lutego 2024
Czytaj więcej o: Ferie, ferie i po...

FERIE ZIMOWE 2024

Powiększ zdjęcie

                                           Ruszają ferie zimowe. Zimę jednak nie oznacza jedynie mróz i śnieg. To również czas, gdy nie ma zimowej aury, czas do relaksu, zabawy czy przygody. To ucieczka od szarości dnia codziennego i to czas na wyjazd, czas na marzenia o zimowej przygodzie. Nowe znajomości, nowe okolice, zabytki oraz nowe zadania i może nowe sporty zimowe.  Ferie zimowe to dla dzieciaków, wiele korzyści zdrowotnych.  Organizm potrzebuje wsparcia i w czasie wypoczynku zimowego czy letniego go dostaje. Najlepiej dobrać towarzystwo, które będzie nas wspierać pozytywnie, a nie negować, zrelaksujmy się, odstresujmy się, bawmy się, cieszmy się z życia i miejsca w którym przebywamy.  My dorośli, musimy nabrać siły do pracy, a nasze dzieci i młodzież do nauki. Łatwiej będzie rozpocząć nowy semestr ze wspaniałymi wspomnieniami zimowymi. Mimo, że dzień krótki, to korzystajmy z atrakcji zimowych. Narty, łyżwy, snowboard, sanki czy tylko spacer, to wspaniałe i korzystne dla naszego organizmu sporty zimowe.  To potężny zastrzyk energii i dobrego samopoczucia, które będzie z nami aż do końca. Zmęczony organizm nam podziękuje, bo mimo, że zima to czas zmniejszonej aktywności fizycznej, to jednak da się ją polubić, a najlepiej przeżyć to wspaniałe uczucie w słoneczny, mroźny zimowy dzień.

Ze sportowo - zimowym pozdrowieniem: Grażyna  Bugaj

7 stycznia 2024
Czytaj więcej o: FERIE ZIMOWE 2024

ŻYCZENIA NA NOWY ROK 2024

Powiększ zdjęcie

                    Niech Nowy Rok przyniesie Wam wiele sukcesów. Niech spełnią się Wam wszystkie marzenia. Jesteśmy bardzo wdzięczni za ciągłe wsparcie. Z zapałem i determinacją, wchodzimy w Nowy Rok i z niecierpliwością czekamy na kolejny rok,wspólnej pracy ze społecznością lokalną. Szczęśliwego Nowego 2024  Roku, życzy Towarzystwo  Sportowe Koniecpol.

May the New Year bring you much success.May all your dreams come true.We enter the New Year with enthusiasm and determination. We look orward to another year of working together with local community. Happy New Year 2024 from the Towarzystwo  Sportowe to you all we deeply.

Z noworocznymi życzeniami: Grażyna  Bugaj

31 grudnia 2023
Czytaj więcej o: ŻYCZENIA NA NOWY ROK 2024

ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA 2023

Powiększ zdjęcie

                  Niech Święta Bożego Narodzenia będą dla Was  wypełnione wyjątkowymi chwilami,ciepłem, spokojem, szczęściem i radością najbliższych. Życzymy wszystkim, wszelkiej radości przy choince pachnącej żywicą, gdzie roznosi się zapach pomarańczy i świątecznych potraw, a pod choinką jest dużo prezentów.

May Christmas be full of special moments, warmth, peace and happiness. We wish everyone a lot of joy surrounded by a resin - scented Christmas tree, filled with the scent of oranges and Christmas dishes and lots of gifts under the tree. 

24 grudzień 2023...                              Życzy Towarzystwo Sportowe 

24 grudnia 2023
Czytaj więcej o: ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA 2023

Warto się dzielić...

Powiększ zdjęcie

                                Każdy chce poczuć magię świąt i na chwilę zapomnieć o codziennych troskach. Każdego roku Warsztaty Terapii Zajęciowej w Starym Koniecpolu pamiętają o przygotowaniu prezentów dla sponsorów w formie kartki świątecznej i samodzielnie wykonanej świątecznej ozdoby z różnych dostępnych przedmiotów. Dziękujemy za pamięć i za prace, które dostajemy od podopiecznych WTZ. Pamiętajmy, że pomaganie jest dobre i proste.

Ze sportowym pozdrowieniem:  Grażyna  Bugaj

23 grudnia 2023
Czytaj więcej o: Warto się dzielić...